Reklama

REKALMA NA MONITORACH LCD NA TERENIE MIASTA WAŁCZA

KAMIL Tu wstaw foto Saloniku i COS Bukowina, Remal, Węgrzyn itd

OPIS – Telewizja reklamowa na (monitorach info screen ) to sieć wysokiej klasy sprzętu masowego przekazu dzięki któremu Twoja reklama dotrze do szerokich kręgów  odbiorców - zobaczy ją duża liczba Twoich potencjalnych klientów. W głównej mierze będą to mieszkańcy Wałcza. Będą to ludzie, które zechcą skorzystać z oferty Twojej firmy.

LOKALIZACJA – Państwa reklama będzie emitowana na monitorach info screen na terenie miasta Wałcza. Na chwilę obecną monitory te działają w następujących punktach:
•    Centrum Wspierania Przedsiębiorczości ul Okulickiego 10-14
•    Centralny Ośrodek Sportów „Bukowina” ul  Zdobywców Wału Pomorskiego 99
•    Sklep REMAL ul Wojska Polskiego (koło NETTO)
•    CITY STYL ul. Kilińszczaków 44( naprzeciwko Orionu)
•    Salonik „Kolporter” ul. Bankowa 8
•    Sklep PIERRE ul. Tęczowa 18

W przygotowaniu kolejne punkty.
Docelowym jest uruchomienie około 15 punktów reklamowych w Wałczu. Czy pozwolisz aby odbyło się to bez Twojej firmy?
Dodatkową usługą będzie umieszczenie bezpłatnie Twojej oferty na przygotowywanej stronie internetowej gdzie każdy potencjalny klient będzie mógł się zapoznać z Twoją ofertą, danymi kontaktowymi. Treść tej informacji będzie zależała tylko od Ciebie.
Spoty reklamowe są emitowane w pętlach w czasie pracy obiektów gdzie stoją nasze monitory. Każdy spot trwa około 5 sekund.
NAJNIŻSZE CENY!!!
Umowy powyżej jednego roku: cena do negocjacji.
Jeżeli w czasie abonamentu liczba monitorów wzrośnie, automatycznie Twoja reklama będzie emitowane na większej liczbie odbiorników LCD zgodnie z zawartą umową. Wzrost liczby monitorów info screen nie pociągnie wzrostu ceny reklamy.
Proponujemy kompleksowe usługi w zakresie reklamy, promocji oraz PR uwzględniające najnowsze technologie i sposoby dotarcia do odbiorcy.