Strona  Główna

Piekarz domy buduje? Lekarz szyje ubrania?

 

Można i tak! Tylko po co?

 

Rób to na czym się znasz. My zrobimy resztę.

 

 

CENTRUM WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI powstało jako firma mająca na celu kompleksową obsługę małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Misją CENTRUM WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI jest dostarczenie jak najwyższej jakości usług firmom z małego i średniego sektora. Dzięki posiadanemu potencjałowi oraz starannie dobranemu zespołowi jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom postawionym przed Centrum. Dużą wagę przywiązujemy do kreatywności, sumienności i wykształcenia naszych współpracowników.

 

Zapewniamy kompleksową obsługę firm. Staramy się dobrać optymalne rozwiązania indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Nasze rozwiązania staramy się dopasować tak aby był On zadowolony ze współpracy z nami i osiągnął swoje plany biznesowe.

 

Głównym kierunkiem Działania Centrum jest szeroko pojęty Outsourcing. Umożliwiamy firmom korzystanie z zasobów zewnętrznych dzięki czemu mogą obniżyć swoje koszty,
a więc zarobić więcej i rozwijać się szybciej.

 

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”

Henry FORD